Yazan:beyazesya / Beyaz Eşya Servisi / 0 Yorum

Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz Eşya Tamir Servisi İstanbul

Beyaz eşya tamir servisi şirketimiz en uygun fiyatlarla beyaz eşya servisi hizmeti  vermektedir. Beyaz eşya tamir servisi işlemleriniz için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte evlerinizde birçok işi artık makineler yapmaktadır. Ev işlerinde size yardımcı olan beyaz eşyalar artık bütün evlerde bulunmaktadır. Bu elektrikli ev eşyaları zamanla kullanıma bağlı olarak birçok arıza vermektedir. Evinizde bozulan beyaz eşyalarınızın tamiri profesyonel bir şekilde işinin ehli ustalar tarafından özenle yapılmaktadır. Beyaz eşya tamir servisi olarak bozulan beyaz eşyalarınızı tamir edip en kısa sürede teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Sahip olduğunuz beyaz eşyaların arızalanması durumunda kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 beyaz eşya tamir servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

beyaz-esya-tamir-servisi-istanbul

En Yakın Beyaz Eşya Tamir Servisi

Beyaz eşya tamir servisi firması olarak İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. Gelişen teknolojiler sayesinde artık ev işlerinde size yardımcı olabilmek için bir çok kategoride beyaz eşyalar üretilmektedir. Bu beyaz eşyalardan bazıları;

Beyaz eşya tamir servisi  Kurutma makineleri; Yeni yaygınlaşmaya başlayan kurutma makineleri, evlerinden çamaşır kurutmada zorluk çekenler için ideal bir makinedir. Bozulan kurutma makinenizi kısa sürede tamir edip firmamız beyaz eşya tamir servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde kısa sürede teslim etmektedir.

Beyaz eşya tamir servisi  Buzdolabı; No frost sebze, meyve ve yiyeceklerini daha uzun süre saklamak için evinizde kullandığınız beyaz eşyalardır. Buzdolabınız bozulduğu zaman panik yapmadan 7/24 size hizmet vermeyi bir görev haline getiren beyaz eşya tamir servisi hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. General Electric Buzdolabı Servisi ile ilgili bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisi  Çamaşır makinesi; kirli çamaşırların yıkanıp temizlenmesi için kullanılan çamaşır makineleri evinizdeki vazgeçilmez beyaz eşyalar arasında yerini alır. Çamaşır makinesi arızalanması durumunda size en yakın beyaz eşya tamir servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Gece gündüz sizin sorunlarınızı çözmek için hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek kalite standartlarına uygun hizmet anlayışı ile çalışan ustalarımız sayesinde çamaşır makineniz ilk günkü gibi çalışmaktadır.

Beyaz eşya tamir servisi  Bulaşık makinesi; Hemen her evde artık bulaşık makinesi bulunmaktadır. Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan bulaşık makineleri, kirli bulaşıklarınızın temizlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bozulan bulaşık makinenizin tamiri ve bakımını size en yakın beyaz eşya tamir servisi ile iletişime geçerek tamir ettirebilirsiniz.

Beyaz eşya tamir servisi  Fırınlar; mutfağınızda size yardımcı olan bir diğer beyaz eşya ise fırınlardır. Fırınlar yemek, pasta ve börek gibi birçok yiyeceklerinizin pişirilmesinde size yardımcı olur. Fırınınızın bozulması durumunda panik yapmadan size yardımcı olabilecek beyaz eşya servisini aramanız yeterli olacaktır. Haftanın yedi günü 24 saat hizmet veren beyaz eşya tamir servisi ile fırınınızın tamirini büyük bir özen ile yapmaktayız.

Beyaz eşya tamir servisi  Kombi; evlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı gidermek için kombiler kullanılmaktadır. Yaz ve kış sürekli evinizde kullandığınız kombilerinizin bakımı ve tamiri için beyaz eşya tamir servisi kombi bakımı ve tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evinizde bulunan beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda günlük işlerinizde aksamalar meydana gelir.  Bozulan beyaz eşyalarınızın tamir edilmesi için size en yakın olan beyaz eşya tamir servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetin adresi beyaz eşya servisimiz, size profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini misyon edinerek her geçen gün bayilerine bir yenisini eklemektedir.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Olarak Hangi Sorunları Çözüyoruz?

Beyaz eşya tamir servisi olarak evlerimizde kullandığımız beyaz eşyaların verdiği bazı sorunlar şu şekilde sıraladık.

– Buzdolabı ile ilgili sorunlar; elektrik arızası, soğutucu bölmesindeki terlemeler, arka duvarında buzlanma, buzdolabının yüksek sesle çalışması, bu gibi sorunlarınızın çözümü için her zaman 7/24 beyaz eşya tamir servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

– Çamaşır makinesi ile ilgili sorunlar; çamaşır makinesi su almaması veya boşaltmaması, deterjan gözünde su birikmesi, deterjanı almaması, suyu aşırı derecede ısıtması buna benzer çamaşır makinesi arızaları için beyaz eşya tamir servisi ustalarımızdan yardım alabilirsiniz.

-Bulaşık makinesi arızaları; bulaşık makinesinin zemininde su birikmesi, tabaklarınızda deterjan kalması, bardakları çizmesi, bulaşıkların kirli çıkması bu gibi nedenlerinizden dolayı bir beyaz eşya tamir servisi çağırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

– Fırın arızaları; fırınlarda sık karşılaştırılan sorunları arasında aşırı ısınma veya fırının ısıtmaması gelmektedir. Alt üst pişirme sorunları, eğer bu gibi sorunlar sizin fırınınızda da varsa panik yapmadan beyaz eşya servisimiz ile iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Ücreti

Beyaz Eşya Tamir Servisi Ücreti konusunu açıklamak gerekirse; Teknolojinin insan hayatının kolaylaşması sağladığı en büyük katkılarından birisi beyaz eşyalardır. Evlerde ve iş yerlerinde vazgeçemediğiniz eşyalar arasında olan beyaz eşyalar, yaşam kargaşası içerisinde sürekli olarak kullanılan parçalar haline gelmiştir. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalar bu ürünlerin günlük hayatınız içerindeki önemini anlamanızı sağlayacaktır. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi için beyaz eşya tamir servisi hizmetleri ve ücretleri ön plana çıkmaktadır.

Beyaz Eşya Tamir Servisi  ücreti ödemeden önce Teknik servis iletişim bilgileri ve servis ücretlerinin öğrenilmesi kullanıcılar için önemli bir ayrıntıdır. Kullanıcıların servis ücreti kaç lira, parça fiyatları ne kadar gibi soruların cevaplarına kolayca ulaşması gerekmektedir. Beyaz eşyaların tamiratında servis ücretleri sabit değildir. Ortalama bir fiyat ile beyaz eşya tamir servisi ücretlerini 100 TL ile 1500 TL arasında fiyatlandırılabilir. Bu servis ücreti, tamirat sırasında yapılacak olan bakım, parça değişikliği ve tamirata göre değişiklik gösterebilir. Arızalanan beyaz eşyanız ile ilgili servislerimizle iletişime geçip, servis ücretleri ile ilgili bilgi ve teklifi alabilirsiniz.  Burada dikkat etmeniz gereken beyaz eşyanızın marka ve model bilgisini doğru ve eksiksiz olarak bildirmenizdir. Beyaz eşya servisi ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir